KONST / Litografier / Färglitografier 9858352
nr 985 8352
Färglitografier
3 st, Oidentifierad konstnär, signerad, 63/275 & Hc, motivet: 27x40
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:45:59
2/10 14:28:01